TABELA SİSTEMLERİ

AÇIK HAVA REKLAM & TABELA

 

Starbella Agency ailesi olarak, açık hava reklamcılık hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize “sıra dışı, yenilikçi, etkileyici” tasarımlar sunuyoruz. Kendi atölyemiz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sırasında en ince detaylara önem veriyor, sizi en iyi şekilde temsil edeceğini düşündüğümüz tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

SİZİ BİRKAÇ YUDUMLUK MOLAYA BEKLİYORUZ..                                                                  

SİZ KAHVENİZİ İÇERKEN, BİZ TASARLAYALIM. ONAYLAYIN BAŞLAYALIM 

  • KUTU HARF TABELA

Alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, dekota harf, köpük kutu harf, prinç kutu harf, krom kutu harf, fileli kutu harf, gold krom kutu harf çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kristal kenarlı, delikli paslanmaz, alüminyum kullanılarak üretilen harflerden, LED piksel kontrollü animasyonlu kutu harflere, emboss (kabartmalı) kutu harflere kadar bir çok çeşitte ve renkte harflerin üretimi Demirads kalitesiyle yapılmaktadır.

  • ÇATI TABELA

Çatı tabelalarımızın amacı büyük ölçekli olmasıdır. Bu alanda alüminyum kutu harfler, yüksek ebatlardaki harfleriniz için rahatlıkla kullanılabilir. Zorlu hava şartlarından etkilenmez. Çatılarda yer alacağından dolayı uzaklardan fark edilmesi amaçlanarak, müşterilerinizin ya da hedef kitlenizin dikkatini çekmesi için çok iyi tasarımlanarak üretilmesi gerekmektedir.


  • NEON BOX TABELA

Neon box tabela loş bir ışık yayması sebebiyle, iç mekan tabela tasarımlarının en çok tercih edilenleri arasında yer alır. Floran ışık grubuna göre dayanıklılık süresi %70 daha uzundur ve bu da kullanıcı için büyük bir avantaj olmaktadır. Yüz yıllık bir kullanım tarihine sahip olan neon tabelalar, verdiği görsel güzellik sayesinde reklam sektöründe vazgeçilmez bir seçenek olmayı başarmıştır. Firmanızın iç mekan tasarımına şık ama göz yormayan bir reklam alanı yaratmak için neon box tabela doğru tercih olacaktır.

  • IŞIKLI TABELA

Ön plana çıkabilmek ve rakipleriniz arasında fark yaratabilmek için tabelanızın çok şık ve dikkat çekici şekilde tasarlanması gerekmektedir.Modern görüntü için ışıklı tabela güzel ve iddialı bir seçenektir.  “Hayatınıza ışık katmaya, tabelanızdan başlıyoruz”

Güvenilir ve tanınmış bir marka olma yolunda sizlere ışık olmaya hazırız.


  • TOTEM TABELA

“Totem tabelalarınızla, müşterilerinize yön verin”                                                             Totem tabela hizmetimiz ile işletmenize uygun renklerde tabelalarınızı tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz. En iyi kutu harf modüllerin kullanıldığı şık tasarımlı tabelanızı birlikte tasarlayalım.  

  • IŞIKSIZ TABELA

İç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan ışıksız tabelalarda çok çeşitli boyut ve şekillerde hizmet vermekteyiz.Bu tabelaların aydınlatma özelliği olmadığından karanlık ve gün ışığı almayan ortamlarda fazla tercih edilmemelidir. Diğer tabelalarımız gibi alüminyum, pleksi, kutu harf, ahşap ve neon olarak kullanılabilmektedir.Fener ve pleksiglas tabelada tercih edilmemelidir.