Web Tasarım

Biz Neler Yapıyoruz ? Sizi El aleme Reklam Ediyoruz J

 

Renkli bir dünyamız var: )

Yaratıcılığa önem veriyoruz. Bu sayede kısa sürede müşterilerimiz  bizi sevdi ve bizi sevenlerin sayısı giderek artıyor. Ajans olarak 2010 yılında web tasarım çalışmaları ile bu işe başladığımızda, oldukça heyecanlı idik. İçimizdeki heyecan ve coşku hala devam ediyor. İşimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden yalnızca web tasarım hizmeti alanında değil, internet dünyası ve Sosyal medya alanında da başarılı çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

 • Web Tasarım
 • SEO
 • Web Yazılım
 • E-Ticaret
 • Google Reklamları
 • Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Web Tasarım Seo

  Google’ın Zirvesinde Doğal ve Organik Seo Çalışmalarımız ile Firmanızı Yükseltiyoruz. İki noktayı birleştiren doğru gibiyiz. En düşük maliyetle, en kısa sürede, en akılda kalıcı, en mantıklı şekilde sizleri hedef kitlenize ulaştırmak için çabalıyoruz. Rakiplerinizi analiz ediyor, eksikliklerinizi giderip, tecrübelerimizi ekleyerek sizleri en öne taşımayı hedefliyoruz.

   

  Kapsamlı Web Yazılım Rehberi

  Yazılım: Bilgisayarın kullanılmasını sağlayan ve donanım dışındaki tüm şeyleri ifade eder. Aynı tanımı internet için de kullanabiliriz. Dolayısıyla Web üzerinde yer alan yazılımsal tüm materyaller, Web Yazılım kavramını ifade eder. İnternet iki şekilde işlemektedir. Kullanıcıların görebildiği kısım, yazılımcılar tarafından anlaşılabilir bir arayüz olarak tasarlanır ve kullanıcıların hizmetine sunulur. Sunucularda oluşturulan ve kullanıcılara ileten asıl beyin yazılım ise kodlama dilleri ile oluşturulan kısımdır.

   

  Kodlama ise tüm bilgisayar işlemlerinde olduğu gibi, programlama dilleri tarafından gerçekleştirilir. Tıpkı bilgisayarın anladığı dil olan 0 ve 1 rakamlarında olduğu gibi. Kodlamada 0 ve 1 rakamları kullanıcının anlayacağı şekile büründürülür. Bu da kodlama dilleri ve yazılımları sayesinde olur. Yani bilgisayar ile aramızdaki iletişim vasıtası, kodlama yazılımlarıdır. Web üzerinde de aynı programlar kullanılır.

  E-TİCARET

  Elektronik ağ üzerinden alım ve satım hizmetlerinin yapılması olarak kısaca tanımlanan E-ticaret, aslında genişçe açıklanabilecek enstrümanlara sahip olan bir kavramdır. İnternet ortamında ticari faaliyetlerine başlayan ilk site Amazon’dur. Aynı zamanda bu site e-ticaretin atası kabul edilmektedir.

  E-ticarette, tüketicinin istediği ürünlerin ya da ürün tanıtımlarının, internet sitesi aracılığıyla bilgilendirme yapılarak satışa sunulması mantığı vardır. Günümüzde dünya genelinde ticaretin %80’i internet ortamında yapılmaktadır. Dolayısıyla devasa bir Pazar söz konusudur.

  Bizde diyoruz ki Reklamda ipi olmayanın Pazarda izi Olmaz  !

  Google Reklam ( Adwords )

  Reklamları Google Ads, Google'ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Bing Ads gibi, Google Ads ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama

  İnternetin her alanda etkinliğini arttırması ile birlikte, arama motorları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmeye başladı. Arama motorların bu kadar aktif olarak kullanılması, büyük bir sektörü de beraberinde getirdi. Reklam başlığı altında toplayabileceğimiz bu sektör, Google arama motorunu kullananların neyi görmek isteyeceğini önceden tahmin ederek karşısına ilgili reklam çıkarıyor. Bu pazarın farkına varan firmalar, adlarını daha büyük kitlelere duyurmak için de Google reklamlarından yararlanmaya başladı.

  Google reklamları, Google’a olan yoğun ilginin sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünya’nın en çok tercih edilen arama motoru olan Google, bu ziyaretçi trafiğini tanıtım amacıyla da kullanarak büyük bir gelir elde etmektedir. Google’ın bu reklamları öne çıkarırken dikkat ettiği birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususlardan en önemlisi anahtar kelimedir.

   

  Anahtar kelimeler reklamını yapmak istediğiniz internet sitesinin, ilgili kişilerin sayfasına düşmesini sağlar. Bu sayede reklamınız efektif bir şekilde yerine ulaşır. Bunun dışında Google reklamlarından sonuç alabilmek için dikkat etmeniz gereken diğer konu bütçedir. Google reklamlarına ayırdığınız bütçe, web sitenizin öne çıkarılmasında etkili olmaktadır.

   

  Google Ads Neden Kullanılmalıdır?

  Google, en çok tercih edilen arama motoru olarak büyük bir reklam potansiyelini bünyesinde barındırıyor. Her gün bu kadar çok ziyaretçi alan bir arama motorunu, ortak ilgi alanlarına sahip insanları yönlendirmede kullanmak, yeni dönem reklamcılığının temel felsefesini oluşturuyor. Bu nedenle doğru bir şekilde yapıldığında Google reklamları, firmalar için büyük bir potansiyel oluşturmaktadır. Google Ads, anahtar kelimeler üzerinden yola çıktığı için web sitenizi isabetli sayfalara düşürebilmektedir. Bu sayede, doğru hedef kitleye ulaşarak istediğiniz sonucu kısa sürede elde edebilirsiniz.

   

  Google Reklam Türleri ;

  Google, reklam çeşitlerini arttırarak farklı alanlardan ziyaretçi çekmeyi hedeflemektedir. Google’ın sahip olduğu reklam türleri arasında ;

  • Arama ağı reklamları
  • Google iş ortağı web site reklamları
  • Mobil reklamlar
  • Youtube arama ağı reklamları

  Youtube video öncesi reklamları bulunmaktadır. Bu reklam türleri, öne çıkarmak istediğiniz web sitenizi daha geniş bir alana duyurarak hızlı bir şekilde üst sıralara çıkmanıza yardımcı olur. Bu nedenle Google üzerinden reklam vermeden önce, hangi türün sizin için daha avantajlı olacağını belirlemelisiniz.